Specjaliści Civisvita

Przechwytywanie5

Nasi specjaliści

Głównym zadaniem zabiegów medycyny estetycznej oferowanych przez Civis Vita Centrum Medyczne jest poprawa jakości życia pacjentów. W dużej mierze skupiamy się na zahamowaniu procesów starzenia się skóry i likwidacji zmarszczek, ale poza tą problematyką zajmujemy się również korektą szeroko pojętych defektów estetycznych o rozmaitym podłożu, takich jak: blizny, zapadnięte policzki, miejscowa otyłość, cellulit, rozstępy, zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i wiele innych mogących wpłynąć na dyskomfort płynący z własnego wyglądu.

więcej
Nowy2

Obalam mity na temat starzenia - wywiad z dr n. med. Joanną Rosińską-Migda

Chcemy wyglądać młodo, ale to jest niemożliwe bez zmiany stylu życia. Na przykład bez eliminacji cukru z diety, żadne najnowocześniejsze zabiegi medycyny estetycznej nie dadzą trwałych efektów. 

Z dr n. med. Joanną Rosińską-Migdą* rozmawia Emilia Iwanciw

 

więcej
Przechwytywanie2

PO MENOPAUZIE - SKUTECZNE SPOSOBY LECZENIA

 Menopauza występuje u kobiet między 44 a 56 rokiem życia. Średni wiek życia kobiety obecnie szacuje się na 82 lata, więc 1/3 nasze­go życia przypada na czas tzw. hipoestrogeni­zmu (okresu zmniejszonej ilości estrogenów) i związanych z tym zaburzeniami w zakresie narządu rodnego. Towarzyszą temu również inne, ogólnoustrojowe schorzenia, takie jak cukrzyca, nadciśnienie, zaburzenia gospodar­ki lipidowej, otyłość, osteoporoza itp.

więcej
Nowy

JAK ODMŁODZIĆ SPOJRZENIE BEZ INGERENCJI CHIRURGICZNEJ

Z upływem czasu, wraz ze starzeniem się skóry, dochodzi do zjawiska opadania powiek. Do niedawna, aby temu prze­ciwdziałać, można było wykonywać tylko korektę chirurgiczną. Obecnie możemy tego dokonać bez użycia skalpela, dzięki tzw. niechirur­gicznej blefaroplastyki powiek przy użyciu plazmy.

więcej