METODA CGF- ZREGENERUJ SKÓRĘ KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI ZNAJDUJĄCYMI SIĘ W TWOJEJ KRWI

NOWOŚĆ ! PRZEŁOM W REGENERACJI SKÓRY - METODA CGF- ZREGENERUJ SKÓRĘ KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI ZNAJDUJĄCYMI SIĘ W TWOJEJ KRWI.

Metoda CGF, to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu.

Komórki macierzyste i czynniki wzrostu znajdują się w Twojej krwi, a ich zadanie to tworzenie i regeneracja komórek.

To przełom w rewitalizacji i kondycjonowaniu skóry! W sposób naturalny, całkowicie bezpieczny, bez ryzyka alergii czy powikłań.

 Wskazania do zabiegu:

·      Profilaktyka starzenia

·       Zmarszczki

·       Wypadanie włosów

·       Wiotka skóra twarzy i ciała

·       Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, rąk czy dekoltu

    

Efekty po zabiegu:

·       Widoczne odmłodzenie i odświeżenie skóry

·       Redukcja drobnych zmarszczek

·       Zwiększenie elastyczności i jędrności skóry

·       Regeneracja i odżywienie skóry

·       Poprawa kolorytu i struktury skóry

·       Zmniejszenie wypadania włosów

Na czym polega zabieg.

Twoja własna krew zostaje poddana procesowi wirowania w separatorze komórkowym, dzięki któremu wyodrębnione zostają komórki macierzyste i czynniki wzrostu.

Tak przygotowany materiał zostanie podany w skórę techniką mezoterapii (CGF LIQUID).

Jeśli Twoja skóra wymaga większej regeneracji lekarz może zdecydować o podaniu komórek macierzystych  i czynników wzrostu zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek Twojej krwi (CGF HARMONY ) co zapewni dłuższą i silniejszą stymulację. Choć po zabiegu mogą pojawić się niewielkie siniaczki od razu możesz wrócić do codziennych aktywności.   Po kilku dniach zasinienia samoistnie ustąpią.

Zabieg wykonuje się w seriach:

CGF HARMONY – wymaga trzech zabiegów w odstępach 6 tygodni

CGF LIQIUD – wymaga trzech zabiegów w odstępach 4 tygodni.

CGF(Concentrated Growth Factors) są białkami, które regulują złożone procesy regeneracji bez skutków ubocznych!

CD34+ to hematopoetyczne komórki macierzyste dające początek wielu typom komórek krwi. Są one jednymi z lepiej scharakteryzowanych komórek macierzystych w organizmie człowieka.

 

Obydwa produkty pozyskiwane są z krwi pacjenta dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania w separatorze komórkowym opatentowanym przez włoską firmę Silfradent w 2006r.

 

Wyniki badań naukowych nad Concentrated Growth Factors, CD 34+ zostały licznie przeprowadzone, opracowane i opublikowane w wielu dziedzinach medycyny jak:

Biologii, Biochemii, Ortopedii, Chirurgii twarzowo-szczękowej, Stomatologii, Chirurgii ogólnej, Ginekologii, Medycyny sportowej, Medycyny Estetycznej

Na czym polega wyjątkowość tego zabiegu

Metoda wykorzystuje potencjał Twojej krwi i jest w 100% bezpieczna: bez ryzyka alergii, powikłań i działań niepożądanych.W efekcie wykonanych zabiegów następuje stymulacja syntezy kolagenu i naczyń krwionośnych, skóra zmuszona jest do samoregeneracji i staje się elastyczna, gładka i zyskuje świeży wygląd.

Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez certyfikowanych lekarzy, dlatego zapraszamy do umówienia się na wizytę w Civis Vita i skorzystania z usług na najwyższym poziomie.