Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

METODA CGF- ZREGENERUJ SKÓRĘ KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI ZNAJDUJĄCYMI SIĘ W TWOJEJ KRWI

NOWOŚĆ ! PRZEŁOM W REGENERACJI SKÓRY - METODA CGF- ZREGENERUJ SKÓRĘ KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI ZNAJDUJĄCYMI SIĘ W TWOJEJ KRWI.

Metoda CGF, to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu.

Komórki macierzyste i czynniki wzrostu znajdują się w Twojej krwi, a ich zadanie to tworzenie i regeneracja komórek.

To przełom w rewitalizacji i kondycjonowaniu skóry! W sposób naturalny, całkowicie bezpieczny, bez ryzyka alergii czy powikłań.

 Wskazania do zabiegu:

·      Profilaktyka starzenia

·       Zmarszczki

·       Wypadanie włosów

·       Wiotka skóra twarzy i ciała

·       Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, rąk czy dekoltu

    

Efekty po zabiegu:

·       Widoczne odmłodzenie i odświeżenie skóry

·       Redukcja drobnych zmarszczek

·       Zwiększenie elastyczności i jędrności skóry

·       Regeneracja i odżywienie skóry

·       Poprawa kolorytu i struktury skóry

·       Zmniejszenie wypadania włosów

Na czym polega zabieg.

Twoja własna krew zostaje poddana procesowi wirowania w separatorze komórkowym, dzięki któremu wyodrębnione zostają komórki macierzyste i czynniki wzrostu.

Tak przygotowany materiał zostanie podany w skórę techniką mezoterapii (CGF LIQUID).

Jeśli Twoja skóra wymaga większej regeneracji lekarz może zdecydować o podaniu komórek macierzystych  i czynników wzrostu zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek Twojej krwi (CGF HARMONY ) co zapewni dłuższą i silniejszą stymulację. Choć po zabiegu mogą pojawić się niewielkie siniaczki od razu możesz wrócić do codziennych aktywności.   Po kilku dniach zasinienia samoistnie ustąpią.

CGF(Concentrated Growth Factors) są białkami, które regulują złożone procesy regeneracji bez skutków ubocznych!

CD34+ to hematopoetyczne komórki macierzyste dające początek wielu typom komórek krwi. Są one jednymi z lepiej scharakteryzowanych komórek macierzystych w organizmie człowieka.

Obydwa produkty pozyskiwane są z krwi pacjenta dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania w separatorze komórkowym opatentowanym przez włoską firmę Silfradent w 2006r.

Wyniki badań naukowych nad Concentrated Growth Factors, CD 34+ zostały licznie przeprowadzone, opracowane i opublikowane w wielu dziedzinach medycyny jak:

Biologii, Biochemii, Ortopedii, Chirurgii twarzowo-szczękowej, Stomatologii, Chirurgii ogólnej, Ginekologii, Medycyny sportowej, Medycyny Estetycznej

Na czym polega wyjątkowość tego zabiegu

Metoda wykorzystuje potencjał Twojej krwi i jest w 100% bezpieczna: bez ryzyka alergii, powikłań i działań niepożądanych.W efekcie wykonanych zabiegów następuje stymulacja syntezy kolagenu i naczyń krwionośnych, skóra zmuszona jest do samoregeneracji i staje się elastyczna, gładka i zyskuje świeży wygląd.

Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez certyfikowanych lekarzy, dlatego zapraszamy do umówienia się na wizytę w Civis Vita i skorzystania z usług na najwyższym poziomie.