Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

O nas

Civis Vita to Centrum Medyczne, powstałe z przekształcenia prywatnego specjalistycznego gabinetu ginekologiczno–położniczego prowadzonego przez dr n. med Mariana Migda na nową formę organizacyjną jaką jest zakład opieki zdrowotnej, co pozwala na rozszerzanie oferty świadczonych usług medycznych i poza medycznych. Nazwa CIVIS VITA oznacza życie, zdrowie obywatelki, obywatela. Powstaliśmy z myślą o obywatelach i obywatelkach, którzy oczekują udzielenia świadczeń na miarę XXI wieku. Celem naszym jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie, z poszanowaniem praw obu stron, gdzie pacjent jest podmiotem. Zapewniamy opiekę medyczną na najwyższym poziomie .

Zespół stanowią ludzie otwarci, ufni, umiejący budować relacje międzyludzkie, kompetentni, znający swój zawód i ciągle uzupełniający swoją wiedzę, zaangażowani gotowi do brania odpowiedzialności za siebie i innych.

 Na bazie profilu położniczo-ginekologicznego oferujemy usługi medyczne w całym okresie życia kobiety, prowadzimy diagnostykę prenatalną I trymestru ciąży /od 11t.c. do 13+6 t.c / wg standardów Fetal Medicine Fundation i wykonywane przez osoby posiadające certyfikaty FMF, wykonujemy badania ultrasonograficzne standardowe oraz w opcjach 3D i 4D, oferujemy przyszłym „mamom” zajęcia praktyczne i wykłady w szkole rodzenia, które odbywają się w komfortowych warunkach, mało liczebnych grupach i są prowadzone przez profesjonalnie przygotowany zespół. W naszym zapleczu medycznym mamy również Poradnię Laktacyjną prowadząca przez doświadczoną położną.

Na bazie profilu stomatologicznego oferujemy szeroki wachlarz usług stomatologicznych. Świadczymy usługi z dziedziny stomatologii zachowawczej, pedodoncji, stomatologii estetycznej, endodoncji, chirurgii, protetyki, implantologii, periodontologii, profilaktyki. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Dzięki dokładnej diagnostyce oraz rozmowie z pacjentem, uwzględniając prośby i oczekiwania pacjenta ustalamy szczegółowy zakres oraz sposób leczenia.

Na bazie profilu medycyny estetycznej specjalizujemy się w rewitalizacji skóry twarzy, leczeniu łysienia oraz likwidacji dyskomfortu związanego z atrofią narządów płciowych. W każdym przypadku radzimy sobie bez skalpela pobudzając naturalne procesy skóry, wykorzystując jej zdolności do regeneracji oraz propagując zdrowy tryb życia . W diagnozowaniu potrzeb pomaga nam współpraca z profesjonalnym laboratorium, które wykonuje dla nas kompleksowe  badania, co naszym klientom umożliwia ich wykonanie po preferencyjnych cenach. Naszą wizytówką jest skuteczne i  spersonalizowane działanie. Co oznacza, że odpowiedni zabieg zostanie dobrany w toku indywidualnych konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej, w trakcie których bierzemy pod uwagę wiek, potrzeby skóry  i preferencje pacjenta.

W każdym z trzech głównych obszarów naszego działania mamy do wyboru szereg zabiegów:

REWITALIZACJA SKÓRY, PRZECIWDZIAŁANIE OZNAKOM STARZENIA, STYMULACJA NATURALNYCH PROCESÓW SKÓRY  DO ODBUDOWY KMÓREK: Zabiegi liftingujące HIFU, metoda CGF komórki macierzyste i czynniki wzrostu; plazma IQ; karboksyterapia; osocze bogatopłytkowe; dermapen; green peeal; maximus trilipo; geneo oxi

LECZENIE ŁYSIENIE: metoda CGF komórki macierzyste i czynniki wzrostu; osocze bogatopłytkowe; dermapen; karboksyterapia

POPRAWA KOMFORTU ŻYCIA INTYMNEGO: zabiegi Laserem Mona Lissa in Touch: rewitalizacja pochwy; wysiłkowe nietrzymanie moczu.

Wszystkie pomieszczenia w naszym centrum są klimatyzowane a budynek jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.