Hello our valued visitor, We present you the best web solutions and high quality graphic designs with a lot of features. just login to your account and enjoy ...

Zabiegi kosmetyczne

Laminowanie brwi z organicznym botoksem

Laminowane sprawia, że brwi uzyskują miękkość i sprężystość. W efekcie możesz je stylizować w preferowanym przez Ciebie stylu. Włoski brwi dzięki keratynie stają się podatne na układanie oraz przestają sprawiać kłopoty w momencie, gdy nie trzymają się wyznaczonego kształtu.

Czytaj więcej

Keratynowy lifting rzęs z organicznym botoksem

Zabieg przeznaczony dla osób, które chcą uzyskać efekt podkręcenia naturalnych rzęs u nasady, podobny do efektu podkręcenia rzęs zalotką. Najlepsze efekty uzyskuje się u osób, które mają długie, proste rzęsy, lub lekko opadającą powiekę.

Czytaj więcej

Stylizacja brwi henną organiczną z geometrią i nitkowaniem

Obejmuje dokładne wyrysowanie kształtu brwi z użyciem odżywczej brow pasty, następnie nałożenie  marokańskiej henny z serii EKKOBEAUTY od Nikk Mole która ma wyjątkowy, naturalny skład, dzięki czemu zapewnia:

Czytaj więcej

DERMOMASAŻ

Dermomasaz stosuje się głównie w celu redukcji cellulitu, rozluźniania struktury tkanki łącznej czy ogólnego ujędrniania skóry. Jest również stosowany przy głębokim oczyszczaniu organizmu: pobudzając procesy metaboliczne w skórze i tkance podskórnej, eliminuje zbędne produkty przemiany materii i reguluje przepływ limfy przez drenaż limfatyczny.

Regularne zabiegi wspomagają przeciwdziałaniu retencji wody i toksyn w organizmie. Jest pomocny w zwalczaniu obrzęków dolnych kończyn, w tym uczucia ciężkich nóg.

Ponadto dermo masaż ujędrnia skórę poprzez stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny

Czytaj więcej

 

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Jest to nowa, potwierdzona naukowo, metoda ułatwiająca przenikanie kosmetyków poprzez otwarcie kanałów przy zastosowaniu potencjałów elektrycznych oraz określonych rodzajów przebiegów. Impulsy elektryczne ułatwiają i wzmagają wnikanie aktywnych składników zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych.

• najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry;
• stosowany do odmładzania skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej;
• stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej;
• wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji.

Czytaj więcej

 

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej wyposażone jest w głowicę diamentową, która umożliwia stopniowe usuwanie wierzchnich warstw naskórka. Wskutek tego do warstwy podstawnej naskórka (tej najgłębiej położonej) dochodzi impuls, który indukuje przyśpieszenie podziałów komórkowych i tworzenie nowych, zdrowych komórek. Głównie dotyczy on skóry twarzy, ale można poddać mu także skórę pleców i pośladków.

Podczas mikrodermabrazji diamentowej efekt eksfoliacji uzyskuje się poprzez działanie ścierające głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy, zrogowaciały naskórek.

Czytaj więcej

 

PELLING KAWITACYJNY SONOFOREZA

Peeling kawitacyjny jest to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Pozwala ona nie tylko na dokładne usunięcie nadmiaru serum z porów i mieszków włosowych, ale również na pozbycie się zaskórników. Oczyszczanie i złuszczanie naskórka następuje za pomocą zjawiska kawitacji , które zachodzi, gdy wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi.

Czytaj więcej

 

MANICURE JAPOŃSKI

To bomba witaminowa dla naszych paznokci, a efekty widać już po pierwszym zabiegu. Wzbogaca je w składniki mineralne, które uszczelniają płytkę i ją wzmacniają . Wszystko za sprawą składników, takich jak: WITAMINA A i E, odpowiadających za prawidłowy wzrost paznokci, PYŁKÓW PSZCZELICH , które są źródłem cystyny , a także KRZEMIONKI z Morza Japońskiego, ułatwiająca wnikanie witamin w głąb płytki. Manicure japoński rekomenduje się dla osób ze zniszczoną, łamliwą i suchą płytką ze skłonnością do rozdwajania się.
 

MIKRODERMABRAZJA

To zabieg kosmetyczny, polegający na oczyszczaniu skóry przez ścieranie zewnętrznych warst naskórka.
Pomaga zredukować takie niedoskonałości  jak:  zaskórniki, prosaki, blizny po trądziku, rozszerzone pory, przebarwienia oraz płytkie zmarszczki.